REKLAMAPartner Logistic - baner główny (18-31.05.2020 r.)
ID ZDJĘCIA: 1504

ID ZDJĘCIA: 1504 (fot. Pixabay CC0)

Polska Agencja Handlu i Inwestycji poinformowała, że polski producent piwa, firma Van Pur podpisała umowę na eksport swoich towarów do Państwa Środka z Greenland Trading Commodity Hub.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

O sprawie pisze portal wyborcza.biz. List intencyjny w sprawie zakupu produktów podpisano podczas targów importowych w Chinache - China International Import Expo (CIIE). PAIH zorganizowała misję polskich przedsiębiorców na CIIE. Podczas targów Van Pur porozumiał się z Greenland Trading Commodity Hub, co ma pozwolić producentowi jeszcze bardziej zaistnieć na tamtejszym rynku.

– Spółka Van Pur sprzedaje swoje piwa na rynku chińskim już od kilku lat. Wzięliśmy udział w obu edycjach targów CIIE w ramach misji polskich przedsiębiorców. Organizacja i profesjonalizm Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu pozwoliły nam nie tylko zwiększyć rozpoznawalność naszych marek wśród chińskich konsumentów podczas targów, ale również umożliwiły nam podpisanie MoU z jedną z największych firm na świecie wg. Fortune Global 500, firmą Greenland Group. Podpisane porozumienie, daje nadzieję na rozszerzenie naszej dystrybucji w sieciach sklepów z żywnością importowaną G-Super – powiedział dyrektor sprzedaży eksportowej ds. Azji w Van Pur Wojciech Boryczko.

Jak tłumaczy Andrzej Juchniewicz, szef szanghajskiego biura PAIH, w trakcie pierwszej edycji CIIE PAIH i Greenland Group podpisały ramową umowę o współpracy, która zakładała m.in. wsparcie w kontaktach chińskiej grupy z polskimi przedsiębiorstwami.

- W sierpniu tego roku PAIH zorganizowała spotkanie przedstawicieli Greenland Group z potencjalnymi polskimi eksporterami. Owocem zeszłorocznej umowy jest list intencyjny Van Pur i Greenland Trading Commodity Hub - powiedział Juchniewicz.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony