REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
.

. (fot. Pexels CC0)

CVC Capital Partners Fund VII zainwestuje w Skroutz - wiodącą grecką platformę handlu elektronicznego, która łączy 6 milionów kupujących online z ponad 4500 kupcami.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Skroutz, założona w 2005 r. z siedzibą w Atenach, jest czwartą najczęściej odwiedzaną witryną w Grecji po Google, Facebook i YouTube, łącząc około 6 milionów klientów internetowych z ponad 4500 kupcami, oferując ponad 10 milionów produktów. Transakcja podlega zwyczajowym zatwierdzeniom regulacyjnym. Warunki transakcji nie są ujawniane.

Sieć private equity CVC składa się z 23 biur na całym świecie, co czyni ją jedną z najbardziej zróżnicowanych geograficznie i najdłużej działających sieci wśród inwestorów private equity.

CVC inwestuje w firmy w całej Europie, obu Amerykach i Azji, posiadające konkurencyjne pozycje kierownicze i współpracuje ze swoimi zespołami zarządzającymi, aby stworzyć trwałą długoterminową wartość.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony