19.09.2017/17:30

Amazon może uruchomić w Polsce swój e-sklep już w październiku

Według nieoficjalnych informacji portalu InnPoland, już za kilka tygodni amerykański gigant online może się pojawić z pełnym serwisem na polskim rynku e-commerce. Do tej pory z oferty platformy można korzystać za pośrednictwem niemieckiego oddziału amazon.de. Jeśli informacje się potwierdzą, ziemia zadrży pod stopami Allegro, a cały krajobraz e-commerce w Polsce będzie się szybko zmieniał.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Karol 20.09.2017

  Myślę, że wejście Amazona gwałtownie zmieni standardy w całym sektorze handlu i B2C i B2B i wpłynie pozytywnie na całość rynku - ci najsłabsi, którzy widzą swoją przewagę tylko w dostępnie do klienta, z dnia na dzień stracą wyłączność na ten dostęp i ich klienci uświadomieni potencjałem Amazona znajdą inne miejsca zakupu, a te firmy które rozwijały e-commerce odpowiednio wcześniej i pozycjonowały swoje produkty poprzez szerokie i informacyjne opisy oraz świadomą politykę e-commerce mogą mieć szanse utrzymać lojalnych klientów i sprzedawać im poprzez czy to własny e-commerce czy alternatywne platformy - również te dla B2B

 • zadowolony klient 19.09.2017

  Nareszcie będzie konkurencja dla allegro :)

 • Benjamin 19.09.2017

  A czy to znaczy, że również pojawi się oferta Whole Foods Market ??

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.