31.01.2019/11:57

Catering dietetyczny – ulotna ciekawostka czy wschodzący trend?

Niedziele wolne od handlu wymusiły na Polakach zmianę dotychczasowych przyzwyczajeń. Badania konsumenckich trendów pokazują, że czas sobotniego szturmu dyskontów nieco przyhamowuje. Wzrasta natomiast zainteresowanie wygodnymi alternatywami – na przykład cateringiem dietetycznym, który można zamówić przez cały weekend online.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Jula 04.02.2019

    To prawda. Sklepy stacjonarne muszą wprowadzać również takie poboczne dodatkowe usługi bo inaczej według mnie na dłuższą metę nie będą miały racji bytu. Chociaż moim zdaniem także o wiele ciekawszą opcją są te firmy, z których można zamawiać z kilku sklepów nie tylko z jednego jak np z Tesco, Auchan. Ja wolę mieć możliwość wyboru dostawy z różnych sklepów. Weszłam a tą stronę Zakupy z Dowozem i wydają się ciekawą opcją. Nie korzystałam jeszcze z ich usług, ale może się skuszę

  • Karamba 01.02.2019

    Przez niedziele wolne od handlu ciężko wytrzymać w sklepach stacjonarnych np w sobotę przed niedzielą. Są takie kolejki, że ciężko się w ogóle poruszać po sklepach. Staram się robić większe zakupy np w środku tygodnia, a jeśli mi się nie uda to zamawiam zakupy z dowozem. Najczęściej zamawiam przez www.zakupyzdowozem.pl i przywożą mi np w sobotę po południu. Nie chcę tracić czasu i nerwów na zakupy i stanie w kolejkach.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.