28.09.2017/08:00

Jakość MODERN-EXPO doceniona w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Modern­-Expo Group, wiodący producent i dostawca wyposażenia handlowego oraz magazynowego, debiutuje na nowym rynku. Zgodnie z umową podpisaną z COOP Ajman Markets firma zaprojektuje wystrój i wyposaży osiem hipermarketów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA).

Od 2005 roku grupa Modern­-Expo otworzyła oddziały m.in. w Berlinie, Paryżu, Londynie, Moskwie oraz, w 2009 roku, w Dubaju. Wysoka jakość wyposażenia bogatego w „inteligentne” innowacje pozwala z sukcesem dostarczać rozwiązania ekspozycyjne i magazynowe do ponad 60 krajów świata, w tym do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Polski i Azerbejdżanu. – "Modern­-Expo, dzięki wydajnym i nowoczesnym technologiom produkcyjnym oraz umiejętności sprawnego zarządzania kosztami działalności operacyjnej, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów" – mówi Bogdan Łukasik, przewodniczący rady nadzorczej Modern-Expo Group. – "Osiągnęliśmy pozycję lidera w Europie Środkowo-Wschodniej. Teraz podejmujemy starania, aby stać się wiodącym dostawcą rozwiązań dla handlu w innych regionach świata, w tym w Europie Zachodniej i na Bliskim Wschodzie" – dodaje.

ZEA po raz pierwszy

Współpraca Modern­-Expo Group z COOP Ajman Markets to pierwszy tak duży projekt firmy w tym regionie. Kontrakt, za który odpowiada dubajska spółka zależna Modern Store Fixtures Trading L.L.C., obejmuje m.in. prace budowlane oraz dostarczenie kompletnego wyposażenia do ośmiu hipermarketów, w tym do działów spożywczych, mięsnych, odzieżowych i elektronicznych. Przewidywany czas realizacji wynosi trzy lata. Wartość kontraktu podpisanego w połowie sierpnia wynosi około 80 mln zł. – "Modern­-Expo dostarczy partnerowi nie tylko pełne wyposażenie, ale również cały pakiet nowoczesnych rozwiązań w zakresie handlu detalicznego. Patrzymy z nadzieją w przyszłość. Chcemy, by relacje biznesowe z naszymi partnerami były jeszcze bliższe" – mówi Wael Yasin, dyrektor zarządzający Modern Store Fixtures Trading L.L.C.

Go Modern!

Regały sklepowe, boksy kasowe, regały wysokiego składowania, wyposażenie chłodnicze, materiały POS, punkty nadawania i odbioru towarów, a także tzw. fresh­-boxy z funkcją chłodzenia – Modern­-Expo Group proponuje szereg rozwiązań z możliwością dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta. Przykładem jest wyposażenie zaprojektowane dla firmy Gelatry, studia kulinarnego, którego specjalizacją są lody. Zespół będzie reprezentował Ukrainę podczas mistrzostw świata lodów Gelato World Cup w 2018 roku we Włoszech. – "Potrzebowaliśmy rozwiązań stworzonych specjalnie dla nas. Bez tego nowy projekt nie mógłby odnieść sukcesu. Modern­ Expo to jedyna firma, która mogła nam je dostarczyć" – wyjaśnia Maksym Gołubiew, szef studia.

Indywidualne, nieszablonowe podejście do partnerów biznesowych to stały element strategii działania Modern-Expo Group. Realizacja projektu na rzecz Ajman Markets jest potwierdzeniem tej reguły.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.