17.09.2015/19:25

Leasing alternatywą dla kredytu

Podstawą umowy leasingowej jest dokładne określenie warunków finansowych – w tym wkładu własnego przedsiębiorcy i depozytu gwarancyjnego, od których będzie później zależała wysokość i liczba rat do spłaty. Zapisy umowy muszą być jasne i precyzyjne.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Radek 05.10.2016

    A alternatywą dla leasingu wynajem :) Nie obciąża zdolności kredytowej. I o wiele mniej formalności. Jedna z kancelarii na pomorzu właśnie wprowadziła jak dla mnie rewolucyjną ofertę - Easy Ocean. http://www.easyocean.pl/samochody.html

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.