14.12.2019/18:00

Najważniejsze informacje tygodnia: UOKiK, Sejm RP, Tesco, Lidl, Chata Polska, Biedronka, Makro

8. Chata Polska otworzyła 300. sklep
Od czwartku 12 grudnia sieć Chata Polska liczy już 300 sklepów. Jubileuszowa placówka otwarta została w Kuślinie, przez Katarzynę i Mariusza Laskowskich, którzy już wcześniej prowadzili pięć franczyzowych sklepów pod tym szyldem.

9. Sieć Bi1 chce otwierać hipermarkety na polskim rynku! Sklep w Ełku wystartuje już za rok
Rozpoczęła się budowa centrum handlowego Karuzela w Ełku. Otwarcie planowane jest na czwarty kwartał 2020 roku. Całkowity koszt inwestycji  to ponad 100 mln zł. Obok kilkudziesięciu sklepów odzieżowych, sportowych, kosmetycznych i z elektroniką, w Karuzeli działał będzie sklep sieci bi1. Będzie to największy w regionie hipermarket spożywczy i pierwszy wybudowany specjalnie dla bi1.

10. Lidl testuje dodatkowe bramki za kasami samoobsługowymi
W ramach trwających od niedawna testów kas samoobsługowych w sklepach sieci Lidl, dyskonter sprawdza, jak klienci zareagują na dodatkowe bramki. To rozwiązanie raczej niespotykane w sklepach działających w Polsce, które także pozwalają na płacenie za zakupy w samoobsługowych kasach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.