01.02.2019/09:51

Pedro Soares dos Santos: Jeronimo Martins chce odmienić trend degradacji środowiska

- W Jeronimo Martins wierzymy, że wraz z państwami, biznesem, organizacjami i konsumentami, możemy odmienić niekorzystny trend degradacji globalnego środowiska - pisze w oficjalnym komentarzu dla magazynu Jeronimo Martins pt. Feed prezes firmy, Pedro Soares dos Santos.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Prezes 03.02.2019

  Pan Prezes chyba nie ma pojęcia jakie panują realia w jego sklepach Biedronka.
  Codziennie ściągana żywność 2-1 dzień przed terminem. Zatowarowanie na full, odpiek pieczywa z w zbyt dużej ilości, bo program nakazuje.
  Najpier trzeba zacząć od siebie, a nie wzywać do pustych frazesów w imię przypodobania się aktualnym trendom. Promilowy odsetek sklepów w programie oddawania żywności (2-1 dzień przed terminem spożycia) na cel charytatywny nie wystarczy.

 • Łukasz 02.02.2019

  Powiedział gość którego sklepy wyglądają jak jeden wielki śmietnik

 • Adek 02.02.2019

  A prezes Jeronimo Martins wie ile jedzenia sie marnuje w jego firmie??? Ile bananow sie wyrzuca na smietnik bo maja dwie plamki,ile papryki bo troszku pomarszczona??? I tak by mozna wymieniac w nieskonczoność zamiast te produkty przecenic i ludzie by je jeszcze kupili ,ale po co l


Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.