29.09.2016/08:57

Polacy chcą kupować w sklepach, które są blisko i oferują niskie ceny

Polacy chętnie odwiedzają sklepy, które są blisko ich miejsca zamieszkania oraz oferują niskie ceny – wynika z danych Kantar Milward Brown. Należy jednak podkreślić, że dużą wagę przywiązują także do jakości produktów i różnorodności oferty.

Z danych Kantar Milward Brown wynika, że Polacy chętnie odwiedzają sklepy, które oferują niskie ceny (59 proc.) i są blisko ich miejsca zamieszkania (56 proc.). Należy jednak podkreślić, że nasi rodacy dużą wagę przywiązują także do jakości produktów (40 proc.) i różnorodności oferty w danym sklepie (35 proc.).

Dla 33 proc. ankietowanych ważne są godziny otwarcia placówki handlowej, a dla 29 proc. dostępność świeżych produktów. Co ciekawe jedynie 26 proc. Polaków stwierdziło, że ważne są dla nich specjalne oferty i promocje.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • alicja.kubiak@hurtum.pl 29.09.2016

    Różnorodność oferty, jakość produktów i niskie ceny oferuje właścicielom sklepów hurtum.pl - zapraszamy do bezpłatnej rejestracji i sprawdzenia oferty już ponad 100 Sprzedających na platformie - producentów, dystrybutorów i hurtowni.

    A przy okazji oszczędzamy Państwa czas dzięki zamówieniom całkowicie online.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.