10.10.2019/11:32

Prezes Carrefour Polska przeprowadził wywiad z... ministrem rolnictwa

W "Dzienniku Gazecie Prawnej" ukazał się wywiad z ministrem rolnictwa i rozwoju wsi Janem Krzysztofem Ardanowskim przeprowadzony przez... prezesa Carrefour Polska. Christophe Rabatel pytał szefa resortu głównie o perspektywy dla rozwoju rynku żywności ekologicznej w Polsce, w tym o planowane działania MRiRW.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • erazm 13.10.2019

    Ogolnie Carrefoury w PL sa na dobrym poziomie i oferuja szeroka game produktow dobrych jakosciowo (jak na polskie warunki i oczekiwania). Jeden problem: sprzedaz pieczywa. Dlaczego w PL pieczywo nie jest od razu zapakowane w papier tak jak robi sie to we Francji? Chodzi o bagietki, chleby, itp. wieksze pieczywo. Polacy sa skazani na kupowianie pieczywa lezacego luzem, zas sprzedawcy obok klada... opakowanie. Wielu klientow grzebie w pieczywie, pochyla sie nad nim, spadaja wlosy, ktos kichnie, ktos dotkie kilku sztuk zanim wybierze, itd. Francuzi zawsze otrzymuja pieczywo ZAPAKOWANE w papierowe opakowanie z okienkiem. W Carrefurach w PL leza takie same opakowania, ale... obok. Fuuuuuuuj!!!!! Ohyda. Jesli chodzi o male pieczywo, czyli bulki, croissanty, itd. to we Francji takze klient nie moze w nich samodzielnie grzebac, bo :albo podaje je sprzedawca, albo sa zapakowane. W Polce leza w odrazajacych koszach itp. - wiec problem jest jak wyzej: BRAK HIGIENY. Totalny brak higieny.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.