31.03.2020/22:53

Firma Krynica Vitamin będzie produkowała płyn do dezynfekcji rąk

Producent syropów i napojów, firma Krynica Vitamin postanowiła uruchomić seryjną produkcję i dystrybucję płynu do dezynfekcji rąk. Spółka uzyskała 20 marca zezwolenie na wprowadzenie do obrotu środków dezynfekujących. Spółka po ponownej instalacji elementów nieużywanej linii produkcyjnej planuje uruchomić seryjną produkcję, gdy zostaną zakończone testy produkcyjne.

Krynica Vitamin przewiduje, że płyn trafi do instytucji oraz klientów indywidualnych. Spółka podała, że poinformowała Agencję Rezerw Materiałowych i Wojewodę Mazowieckiego o możliwości uruchomienia dostaw na rzecz podmiotów krajowych. Nadwyżki produkcyjne firma planuje eksportować do zagranicznych klientów, z którymi ma podpisane ramowe umowy.

Produkcja preparatu będzie prowadzona bez interakcji z dotychczasową produkcją i nie będzie miała wpływu na produkcję napojów. Zakład produkcyjny nie wstrzymał produkcji i działa dalej bez większych zakłóceń, przy czym zamówienia klientów są w różnym stopniu redukowane z uwagi na zaistniałą sytuację związaną z epidemią.

Krynica Vitamin jest producentem napojów niskoalkoholowych i bezalkoholowych, w tym napojów energetycznych oraz funkcjonalnych. Spółka zajmuje się produkcją dla marek własnych oraz usługowym rozlewem dla produktów markowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.