03.07.2019/11:41

Rodzinna sieć sklepów Arhelan ma już blisko sto placówek

Sieć marketów Arhelan, założona przez rodzinę Burzyńskich, w czerwcu 2019 r. uruchomiła sześć kolejnych sklepów. Obecnie posiada 93 markety w 52 miejscowościach, w których zatrudnionych jest ponad 1400 pracowników.

– Od początku naszej działalności staramy się jak najlepiej dbać o naszych klientów, oferując im produkty z najwyższej półki w przystępnych cenach. Stawiamy na żywność ekologiczną, pochodzącą od lokalnych dostawców. Starannie wybieramy lokalizacje naszych marketów. Zależy nam, by pojawiały się one głównie przy osiedlach, by ich mieszkańcy poczuli komfort codziennych zakupów – mówi przedstawiciel sieci Arhelan.

Nowe sklepy z charakterystycznym żółto-czarnym logo powstały w Olecku, Białymstoku, Kotuniu, Siedlcach, Dąbrowie Białostockiej oraz Ostrowie Lubelskim

– Bardzo nam zależy, aby za kilka lat stać się siecią ogólnopolską i mamy nadzieję, że uda się nam osiągnąć ten cel – mówią przedstawiciele firmy Arhelan.

Firma Arhelan została założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim przez rodzinę państwa Burzyńskich. Na początku priorytetem była hurtowa sprzedaż produktów spożywczych. Po czterech latach w rodzinnym Bielsku Podlaskim powstał pierwszy market, a w kolejnych otwierały się sklepy w województwie podlaskim. Później działalność poszerzyła się o województwa warmińsko-mazurskie, mazowieckie, a ostatnio również lubelskie.

Polskie Sklepy Arhelan mają w swoim asortymencie produkty spożywcze, chemię gospodarczą, alkohole oraz produkty przemysłowe, których liczba waha się między 10-20 tysięcy pozycji, w zależności od powierzchni sklepu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.