26.06.2019/07:36

Rovita i Polska Grupa Drogeryjna podpisały umowę o współpracy

29 marca br. spółka dystrybucyjna Rovita podpisała umowę o współpracy z Polską Grupą Drogeryjną. Współpraca z PGD jest efektem decyzji władz spółki, które po kilku miesiącach nieudanych poszukiwań inwestora strategicznego zdecydowały o restrukturyzację spółki.

Przedmiotem umowy między Rovitą a Polską Grupą Drogeryjną jest między innymi powierzenie spółce przez PGD wykonywania usług w zakresie obsługi działów sprzedaży oraz zakupów w części dotyczącej artykułów spożywczych oraz logistyki w części dotyczącej artykułów spożywczych, w tym redystrybucji i obsługi magazynu w Niedomicach. W zakres umowy wchodzą m.in.: pośredniczenie w negocjowaniu kontraktów, zamawianie artykułów spożywczych oraz rozliczenie zakupów.

Wynagrodzenie miesięczne netto należne spółce z tytułu realizacji umowy składać się będzie z części stałej miesięcznej w wysokości równowartości łącznej sumy kosztów poniesionych przez spółkę celem obsługi PGD w zakresie objętym przedmiotem Umowy oraz części zmiennej uzależnionej od miesięcznej wartości netto sprzedaży towarów obsługiwanej w ramach umowy, nie mniej jednak niż 100 tys. zł i nie więcej niż 180 tys. zł.

Firma dystrybucyjna Rovita działa na terenie pięciu województw: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i łódzkiego. Siedziba spółki mieści się w Niedomicach koło Tarnowa. Ponadto ma oddziały w Krakowie, Jarosławiu, Kielcach oraz Lublinie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.