03.12.2019/13:57

Serwis Pyszne.pl umacnia się na pozycji lidera rynku zamówień jedzenia online 

Marka Pyszne.pl należy do Takeaway.com, wiodącego serwisu do zamawiania jedzenia online w Europie kontynentalnej i Izraelu. Spółka współpracuje głównie z restauracjami świadczącymi dowóz we własnym zakresie. Oprócz tego oferuje w 82 miastach w dziesięciu krajach dowóz dla restauracji, które nie realizują go we własnym zakresie.

Założona w 2000 roku grupa jest wiodącym serwisem do zamawiania jedzenia online w Europie kontynentalnej, działającym w Holandii, Niemczech, Polsce, Belgii, Austrii, Izraelu, Szwajcarii, Luksemburgu, Portugalii, Bułgarii i Rumunii. W ciągu 12 miesięcy do końca czerwca 2019 roku Takeaway.com przetworzyło ponad 123 mln zamówień, złożonych przez 16,7 mln unikalnych użytkowników.

Między czerwcem 2018 a czerwcem 2019 roku grupa przetworzyła zamówienia o wartości 2,3 mld euro i osiągnęła przychód w wysokości prawie 315 mln euro.


 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.