12.05.2020/18:30

Sieć stacji BP rozpoczyna współpracę z Uber Eats. Klienci mogą wybierać z oferty Wild Bean Cafe

Współpraca ma na razie charakter pilotażowy i zakłada dostarczanie produktów ze sklepów na stacjach paliw do domów klientów.

Sieć BP uruchomiła taką możliwość w Krakowie. Mieszkańcy tego miasta mogą zamawiać w aplikacji Uber Eats produkty z oferty gastronomicznej Wild Bean Cafe. Niebawem oferta ma zostać rozszerzona.

– Rozpoczynamy współpracę z Uber Eats, by nasi Klienci mogli korzystać z oferty Wild Bean Cafe nie tylko w drodze, ale także pozostając w domu. W najbliższym czasie oferta dostępna będzie w Krakowie, ale naszym celem jest realizowanie dostaw we wszystkich miastach, w których działa Uber Eats – poinformowała Barbara Wiążewska, dyrektor generalna działu retail BP w Polsce.

Sieć nie wprowadziła minimalnej kwoty zakupów. Koszt dostawy waha się od 5,99 do 9,99 zł, w zależności odległości i długości trasy dostawy. Jej przedstawiciele podkreślają, że nawiązanie porozumienia z Uber Eats to chęć dotarcia do konsumentów mimo ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa.

Koncern BP działa w Polsce od 1991 roku, na koniec zeszłego roku dysponował siecią 575 stacji.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.