02.10.2019/08:31

Spar Group chce mieć w Polsce 150 sklepów do końca 2020 r.

Jak pisał już wczoraj portal wiadomoscihandlowe.pl firma Spar Group sfinalizowała umowę przeniesienia własności udziałów spółki Grupa Piotr i Paweł sp. z o.o. Tym samym zrealizowane zostały założenia planu inwestycyjnego i wykonano decyzję UOKiK w sprawie koncentracji sieci. Sklepy Piotr i Paweł będą systematycznie zmieniać logo na Spar i dołączą do międzynarodowego holdingu z wieloletnim doświadczeniem w sektorze detalicznym na świecie i w Europie.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

8 komentarzy

 • Filozof 22.11.2019

  Niech Spar Group przejmie firmę ALDI. Ten niemiecki discounter ma w Polsce ok 130 sklepów i jest ostatnio katastofalnie zarządzany. Może Spar zaprowadzi tam porządek.

 • Pytanie o sklepy nieczynne? 04.10.2019

  W Rokietnicy to remont a w Brwinowie i Jozefoslawiu?

 • Takaprawda 03.10.2019

  Najbardziej to się nachapali Panowie z Zarządu Pan MM i JK amatorzy bez honoru, twarzy i szacunku do innych sterowani przez CP jak marionetki którzy opowiadali wszystkim tylko bezpodstawne naiwne historyjki między innymi o wiarygodnym planie sanacyjnym biorąc za to co miesiąc po kilkadziesiat tysięcy,

 • Nick88 03.10.2019

  Byli franczyzobiorcy PiP mają długi bo zgubiła ich pazerność. Szybko się na łapać jako prezesi spółek, co?
  Pozdrawiam ŁZ Consulting - boli ?

 • Byly Franczyzobiorca PIP 02.10.2019

  "Umowy te mają korzystne warunki, dostosowujące formaty prowadzenia sklepów pod konkretne zapotrzebowanie danego partnera. Wśród korzyści ze współpracy należy wspomnieć optymalny asortyment produktów i promocje dla klientów, dołączenie do globalnej marki, wdrożenie najnowocześniejszych standardów – w zakresie operacyjnym, marketingowym, jak i produktowym – oraz pewność terminowych dostaw produktów z magazynów centralnych sieci." STEK BZDUR FRANCZYZOBIORCY ZAMYKAJĄ SKLEPY TAK TE WARUNKI SĄ KORZYSTNE !!!Reszta jest zmuszana poprzez różnego rodzaju dokumenty.

 • Mariola 02.10.2019

  Juz 67 i beda kolejne zamknięcia.Przecież te ich wywiady to czysty PR żeby im towar dostawcy dawali.

 • Abb 02.10.2019

  A zamknęli Jozewoslawiu i jest 68.

 • Tadeusz12 02.10.2019

  Narazie będzie miał coraz mniej!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.