05.09.2014/09:33

System ehurtownia usprawnia pracę dystrybutorów i detalistów

Składanie optymalnych zamówień bez wychodzenia ze sklepu? Tak, z ehurtownią zaopatrzenie sklepu odbywa się szybciej i taniej.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Teodor 08.09.2014

    Praktycznie od początku istnienia ehurtowni jestem jej uzytkownikiem i dziś wiem na pewno że bez tej platformy byłoby o wiele gorzej pracować, dziś bez wychodzenia z domu i obojetnie gdzie jestem mogę zamówienie złozyć o każdej godzinie czy to w niedzielę czy to w inny dzień - mamy ustalone harmonogramy dostaw i jak do tej pory na tej platformie się nie zawiodłem, jeśli coś u nich nie zagra natychmiast dostaję info że dostawa się opóźni,a jak ja coś potrzebuję też można się dogadać. Nie wiem dlaczego wielu właścicieli sklepów nie korzysta z tej naprawdę bardzo dobrej formy zamówień - po co ślęczeć nad pisaniem i faksowaniem potem ktoś to musi gdzieś tam wklepać jak tu na bieżąco widzę ceny,po chwili od wysłania widzę co mi nie przyjedzie, mogę to zamówić w innej hurtowni ,- ilu osobom pomogłem i sa mi wdzięczni za to że zainstalowałem i pomogłem w nauczyć obsługi,która jest bardzo prosta, po co się męczyć lepiej po zrobieniu zamówienia które trwa zazwyczaj 20-40 min pojechać sobie na grzyby które tak bardzo tego roku obrodziły. Więc drodzy handlowcy nie czekajcie aż konkurencja to zastosuje i będzie się z Was śmiała zastosujcie to pierwsi a naprawę bedziecie zadowoleni tak jak i ja - nie jest to reklama moja dla ehurtowni ale TAKA JEST PRAWDA

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.