13.03.2013/18:08

Zamiana ról w Grupie Eurocash

Jak dowiedziały się „Wiadomości Handlowe”, 2 kwietnia Carlos Saraiva (na zdjęciu) ma objąć funkcję szefa spółki Eurocash Franczyza, zarządzającej siecią Delikatesy Centrum.

Natomiast Pedro Martinho, dotychczasowy prezes firmy Eurocash Franczyza przejść ma na stanowisko piastowane dotychczas przez Saraivę, czyli prezesa Grupy Tradis, przejętej przed ponad rokiem od Grupy Emperia. Eurocash jeszcze nie podaje oficjalnych przyczyn, dla których podjęto powyższe decyzje personalne. W firmie mówi się, że jest to spowodowane koniecznością dostosowania się obu spółek do obecnych, trudniejszych warunków rynkowych. Należy jedynie przypuszczać, że Eurocash chce wykorzystać na nowym stanowisku wieloletnie doświadczenie Pedro Martinho w kierowaniu nowoczesną siecią franczyzową, jaką są Delikatesy Centrum. W skład Grupy Tradis wchodzą przecież spółki franczyzowe zarządzające takimi sieciami, jak Groszek, czy Lewiatan.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.