REKLAMANaturio_banner główny_styczeń 2020
Strona 2 z 2
REKLAMA

– Niezrzeszeni handlowcy stoją w obliczu rosnącej konkurencji i muszą mieć świadomość, że rynek i klienci ulegają ciągłym przemianom. Dlatego powinni zadać sobie pytanie czy za 5 lat będą wciąż w stanie samodzielnie się rozwijać? Co jeżeli obok mojej placówki zostanie otworzony sklep znanej sieci? Kogo wówczas wybiorą klienci? Takim osobom może pomóc dołączenie do doświadczonego i stabilnego franczyzodawcy, takiego jak Carrefour. Dzięki elastycznej ofercie franczyzowej, a także wsparciu udzielanym franczyzobiorcom w uruchamianiu i rozwijaniu biznesu, ten model współpracy wpływa dodatnio na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Franczyza jest odpowiedzią na zmieniające się trendy, ewoluujące gusta konsumenckie i potrzeby klientów. A silny partner biznesowy może pomóc w zidentyfikowaniu i dostosowaniu się do tych zmian – mówi Marek Lipka, dyrektor ds. franczyzy Carrefour.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (3)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~bohdan 3 ponad rok temu

  Myślisz, że jest aż tak duża różnica w podejściu do wspólników w rożnych franczyzach? carrefour inaczej niz intermarche?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jozek 2 ponad rok temu

  "Jak dbasz tak masz" - wedle przysłowia wychodzi na to komu zależy na rozwoju.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bohdan 1 ponad rok temu

  brakuje informacji dla potencjalnych inwestorów, takich informacji nie brakuje, jeżeli chce się dowiedzieć czegoś o innej franczyzie z Francji to sieć aż huczy od informacji.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony