REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )

Jesteśmy świadkami transformacji modeli handlowych, która innowacyjnym firmom daje duże możliwości rozwoju oraz zmienia status quo sektora handlowego. Transformacja w handlu obejmuję obecnie przechodzenie klasycznego modelu handlowego, w zintegrowany model wielokanałowy, tak zwany „omnichannel”.

REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)
Marta Machus-Burek, Senior Partner, dyrektor Działu Powierzchni Handlowych Colliers International

Marta Machus-Burek, Senior Partner, dyrektor Działu Powierzchni Handlowych Colliers International

W handlu wykorzystywane są narzędzia związane z analizami eyetrackingowymi, czyli tym, co przykuwa uwagę konsumenta oraz inne zaawansowane technologie powiązane z rozwojem różnych dziedzin nauki. Dla klientów nowoczesne technologie to coraz więcej informacji o samym produkcie, a dla właścicieli marek to duża ilość informacji o samym kliencie.

Sztuczna inteligencja ma zastosowanie w wielu obszarach. Jednym z takich bardzo ciekawych obszarów, jest wykorzystanie asystentów głosowych w handlu. Dzięki temu narzędziu marki po raz pierwszy, dostają możliwość komunikowania się z użytkownikiem nie tylko poprzez komunikat tekstowy, obraz, ale za pomocą głosu. Ponieważ marka tak naprawdę mówi, to nasuwają się pytania: „czy marka jest kobietą?”, „czy marka jest mężczyzną?”, „czy marka jest poważna , czy zabawna?”.

Kliknij i zobacz komentarz Marty Machus-Burek, Senior Partnera, dyrektora Działu Powierzchni Handlowych Colliers International:

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony