REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )
Lidl Mikromarket

Lidl Mikromarket (Lidl Szwecja)

Sieć Lidl w Szwecji nagradza swoich fanów zestawem do otwarcia… mikromarketu w swoim domu. Oferta ta jest częścią kampanii Lidla, który chce udowodnić osobom sceptycznie nastawionym do marki, że w marketach sieci można znaleźć produkty „wysokiej jakości i w przystępnej cenie” – pisze „NowyMarketing”.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

W ramach inicjatywy Lidl dostarczy swoich najwierniejszym klientom zestaw, w którym znajdą się m.in. świeże produkty na trzydaniową kolację, uniformy i czapki z logo marki, kosze na zakupy, a nawet… playlistę na platformie Spotify, na której znajdują się piosenki puszczane w marketach sieci.

Zadaniem osoby, która weźmie udział w akcji, będzie zaproszenie kilku przyjaciół – Ci najpierw „zrobią zakupy” w mikromarkecie, a następnie wspólnie ugotują kolację składającą się z produktów Lidla.

Wydaje się, że to pierwsza taka akcja prowadzona przez niemiecką sieć sklepów dyskontowych. Dlatego postanowiliśmy dowiedzieć się więcej na jej temat. Jak czytamy na stronie micromarket.lidl.se ktoś, kto już zna produkty Lidla i używa je często do przygotowania różnych dań, może w praktyce pokazać jakie danie i w jaki sposób można z nich przyrządzić.

W swoim działaniu Lidl stawia na promocję dobrego jedzenia ze zdrowych składników, które można kupić w sklepach pod tym szyldem. Pomysłodawcy tego projektu chcą też pokazać, że w miłym towarzystwie jedzenie w Szwecji może smakować więcej niż kosztuje – zgodnie ze sloganem reklamowym tej sieci - więcej na radość z życia.

Pomysł na Lidl Micromarket jest prosty. Ktoś, kto bierze udział w tej akcji jest tzw. Lidlerem, czyli jej ambasadorem. Na stronie micromarket.lidl.se jest też krótka instrukcja: zaproś swoich najbardziej sceptycznych przyjaciół do domu, a firma da wszystko, czego potrzeba, aby przekonać ich do oferty Lidla podczas wspólnego wieczoru. Jedzenie, napoje i akcesoria stworzą atmosferę ulubionego sklepu w domu. Lidl chce pokazać w ten sposób, że nie jest taki sam jak inne sieci handlowe. 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 7

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony