REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )
Stacja PKN Orlen

Stacja PKN Orlen (materiały własne)

Strona 4 z 4
REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Produkty marki Circle K nie mają osobnej ekspozycji – znajdują się przy innych oferowanych artykułach podobnego typu. – Do marek własnych należą także nasze koncepty gastronomiczne oraz uznane paliwa miles i milesPLUS, które zawierają pakiet dodatków uszlachetniających opracowanych tak, aby móc dojechać do 3% dalej na każdym litrze paliwa – doprecyzowuje nasz rozmówca. – Stale prowadzimy obserwacje i testujemy nowe artykuły. Analizując trendy oraz korzystając z globalnego doświadczenia i know-how z innych rynków, na których prowadzimy działalność, możemy spodziewać się, że w przyszłości na naszych stacjach pojawi się więcej produktów pod marką własną Circle K – zapowiada.

Rywalizacja z brandami

Ubiegłoroczne badanie Nielsena dowodzi, że w Polsce marki własne osiągnęły prawie 20 proc. udziałów wartościowych w rynku. Według analityków, produkty private label stały się na tyle atrakcyjne, że rywalizują z dużymi i powszechnie rozpoznawalnymi markami. Kluczowym wyróżnikiem pozostaje wciąż cena – ta w produktach własnych marek jest wciąż korzystniejsza dla klientów.

– Produkty z kategorii private label to także możliwość nawiązania więzi pomiędzy konsumentem a marką. Jeśli klient odnajdzie swój ulubiony produkt w danej sieci sklepów, to zdecydowanie chętniej wróci do niej przy innej okazji. To niezwykle istotne narzędzie pozwalające na zbudowanie relacji z klientem – zauważa Paweł Grzywaczewski. Produkty marki własnej to również elastyczność – dzięki nim sieci mogą tworzyć rozwiązania skrojone precyzyjnie do aktualnych potrzeb rynkowych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony