REKLAMAPRIM (KABANOS) - Baner Główny (03-13 kwietnia 2020)

(wiadomoscihandlowe.pl)

Firma InPost znalazła kolejnych partnerów do dostarczania produktów do lodówkomatów - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Tym razem współpracę z firmą Rafała Brzoski podjęła Tłocznia Chocznia i szopi.pl.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 2 (16.03 - 16.04.2020)

Lodówkomaty to urządzenia działające na podobnej zasadzie jak paczkomaty. Możemy zamówić do nich zakupy, które odbierzemy w dogodnej dla nas porze, a przez ten czas przechowywane będą w odpowiedniej temperaturze. Mogą być to produkty mrożone, chłodzone, lub wymagające temperatury pokojowej. Niezależnie od pory roku i aury będą na nas czekać przechowywane w odpowiedniej temperaturze.

InPost, właściciel lodowkomatów, zyskał właśnie kolejnych partnerów. Do tej pory działał w porozumieniu z firma cateringową Projekt Karma. Teraz współpracę z firmą podjęła Tłocznia Chocznia – małopolski, regionalny producent ekologicznych soków tłoczonych na zimno, oraz szopi.pl.

Szopi.pl to serwis, dzięki któremu możemy zrobić zakupy w jednym z wybranych sklepów nie ruszając się sprzed komputera. Tworzymy listę zakupów i ktoś robi je za nas, dostarczając je do domu, pracy lub np. lodówkomatu. Obecnie serwis wraz z aplikacją umożliwiają wybór produktów z 5 sieci handlowych: Lidl, Biedronka, Carrefour, Auchan i Tesco. Po wybraniu produktów przydzielony klientowi zostaje personalny shopper, który robi zakupy a potem je dostarcza pod wskazany adres. Zakupy pojawiają się na miejscu w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia, lub później, o wybranej porze.

Koncept lodówkomatów został dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Na polskim rynku to druga tego typu usługa. Podobną zaoferowali wcześniej twórcy coolomatów działających na podobnej zasadzie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 7

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ktośtamnapewno 1 8 miesięcy temuocena: 67% 

  Zaraz będzie z okazji zimy Rękawiczkomat.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony