REKLAMAMLEKOVITA - DarPro 2020 - Baner Główny (kwiecień 2020)
Zakaz handlu w niedziele sprawi, że Polacy będą dłużej stali w korkach - przekonuje ECR Polska

Zakaz handlu w niedziele sprawi, że Polacy będą dłużej stali w korkach - przekonuje ECR Polska (fot. Wikimedia Commons/CC0)

Strona 3 z 3
REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk Pomaga - Belka w artykułąch (06.04 - 01.03.2020)

Jednocześnie w piśmie zaadresowanym do posłanki Mazurek organizacja wskazuje na kilka pozytywnych dla gospodarki skutków długoterminowych ograniczenia handlu w niedziele. Członkowie ECR są zdania, że procedowana w Sejmie ustawa doprowadzi do ograniczenia kosztów zatrudnienia oraz optymalizacji dostaw i zleceń.

Pomimo tych kilku potencjalnych pozytywów, dyrektor zarządzający ECR Polska apeluje do posłów o "wyłączenie z projektu ustawy innych czynności sprzedażowych i podmiotów świadczących usługi na rzecz handlu". - A ufając w zdrowy rozsądek obywateli i szanując wolność gospodarczą, proponujemy wycofanie się z planów ustawowego ograniczenia handlu w niedzielę - kończy list Mateusz Boruta.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 21

 • 19
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (4)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~dino 4 ponad rok temuocena: 50% 

  Morawiecki się martwi o miejsca pracy i nie chce zamykać sklepików na stacjach benzynowych - a pewnei nie wie, że w sklepach franczyzowych pracuje 500 tys. Polaków i to dopiero będzie cios dla rynku pracy, jak one się zamknką

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~DrHouse 3 ponad rok temuocena: 100% 

  Coraz lepsze te anty zakazowe domysły... już jutro usłyszymy coś w rodzaju: "W wolne niedziele krowy nie będą dawać mleka".

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~miko 2 ponad rok temuocena: 50% 

  Tyle jest wyjątków w tej ustawie, czyli jest jakaś niedopracowana, PiS powinien odrzucić ten projekt i przygotować coś bardziej odpowiadającego oczekiwaniom klientów, właścicieli i pracowników

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~13 1 ponad rok temuocena: 100% 

  LOL

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony