04.03.2021/14:07

Action otwiera swój pierwszy sklep w Krakowie

Sieć dyskontów niespożywczych Action wchodzi do Krakowa. 4 marca 2020 roku sieć uruchomiła swój pierwszy sklep w stolicy Małopolski.

Według Sławomira Nitka, dyrektora generalnego sieci Action Polska, otwarcie pierwszego sklepu w Krakowie jest jednym z najważniejszych wydarzeń, jakie firma zaplanowała na ten rok.

- Dzięki temu znacząco wzmacniamy obecność w Małopolsce, nie tylko dlatego, że Kraków jest jej stolicą. To także nasza pierwsza lokalizacja w centralnej części województwa. Widzimy duży potencjał do rozwoju w całym regionie, dlatego będziemy konsekwentnie rozbudowywać tu sieć marketów Action. Już wkrótce zadebiutujemy w Nowym Targu. Mocno stawiamy także na rozwój w dużych aglomeracjach. Jeszcze w marcu nowe sklepy Action pojawią się w kluczowych polskich miastach – mówi Sławomir Nitek.

Szef Action Polska dodaje, że firmie bardzo zależało na tym, aby pierwszy sklep w Krakowie znajdował się w miejscu łatwo dostępnym dla lokalnej społeczności, a także w otoczeniu znanych marek, których ofertę Action uzupełnia. - Centrum handlowe Atut Bielany to dla nas świetna lokalizacja ze względu na położenie w pobliżu osiedli mieszkaniowych oraz głównych arterii komunikacyjnych miasta, a także atrakcyjny mix najemców. Mam nadzieję, że nasz szeroki i różnorodny asortyment przypadnie do gustu krakowianom – informuje Sławomir Nitek.

Sieć Action liczy w Polsce 104 placówki, które zatrudniają ponad 1600 osób. Sklep w Nowym Targu, o którym mówi dyrektor generalny Action Polska zostanie otwarty 18 marca br. Tego samego dnia rozpocznie sprzedaż dyskont w Katowicach, a tydzień wcześniej – w Myszkowie w województwie śląskim.

Sklep Action w Krakowie oferuje ponad 6 000 produktów z 14 kategorii na powierzchni około 900 mkw. Do dyspozycji klientów jest 150 miejsc postojowych oraz stojaki rowerowe. Ponadto, tuż przy Atut Bielany znajduje się przystanek autobusowy.

W sklepach Action dostępne są artykuły do pielęgnacji ciała, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także