19.06.2018/16:48

Amazon chce zatrudnić kolejnych pracowników w centrum B+R w Gdańsku

Aż 200 nowych pracowników ma znaleźć pracę w Centrum Rozwoju Technologii Amazon w Gdańsku. Do końca roku ich liczba zwiększy się do 650.

O sprawie pisze portal money.pl – Polska to nie tylko centrum rozwoju światowej klasy innowacji, ale także niewyczerpane źródło talentów, dlatego też cieszymy się, mogąc ogłosić, że nasze Centrum rozpoczyna rekrutację nowych pracowników –  powiedział dyrektor Centrum Rafał Kukliński.

Jak informuje portal, w tym roku firma planuje rozszerzyć zespół przyjmując do swoich oddziałów w całej Polsce kolejnych absolwentów i stażystów m.in. na stanowiskach technicznych i operacyjnych, jak również powiększyć liczbę stałych miejsc pracy w swoich pięciu centrach logistycznych. – Sieć logistyki Amazon w Europie cały czas się rozwija, dlatego też nieustannie poszukujemy utalentowanych pracowników, którzy dołączą do naszych istniejących już Centrów, jak i tych, które dopiero rozpoczną działalność – powiedział Steven Harman, wiceprezes ds. operacyjnych Amazon w Europie.

Jak podaje Amazon, oprócz tworzenia nowych miejsc pracy kontynuuje także współpracę z polskimi przedsiębiorcami, chcącymi rozszerzyć swoją działalność, oferując im możliwość udziału w takich programach, jak Sprzedawaj na Amazon, Fulfillment by Amazon, Amazon Web Services, czy Kindle Direct Publishing.

Amazon to amerykański gigant rynku e-commerce, założony w 1994 roku. W 2017 roku osiągnął przychody na poziomie niemal 180 mld dolarów. W Polsce firma działa od 2015 roku. Obecnie posiada 5 centrów logistyki e-commerce w Poznaniu, Sosnowcu, Kołbaskowie koło Szczecina oraz dwa Wrocławiu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.