29.04.2020/13:51

Drugi, większy sklep Carrefour Bio wkrótce ruszy w Warszawie

Sieć Carrefour poinformowała o planach uruchomienia drugiej placówki pod logo Carrefour Bio w Polsce. Podobnie jak pierwszy tego rodzaju sklep, uruchomiony jesienią ubiegłego roku, również i ten zlokalizowany będzie w Warszawie.

Nowy sklep powstanie wkrótce w jednym z warszawskich osiedli mieszkaniowych na Bemowie i udostępni klientom większość rozwiązań sprawdzonych przy ul. Marszałkowskiej 87 w stolicy, np. sprzedaż produktów sypkich na wagę w duchu less waste. Powiększeniu ulegnie natomiast powierzchnia sprzedaży, dzięki czemu sklep będzie mógł zaoferować jeszcze więcej produktów świeżych, takich jak owoce i warzywa, które stanowią najpopularniejszy asortyment w sklepie Carrefour Bio.

W jego ofercie znajdą się również produkty marki własnej Carrefour Bio, a także artykuły niespożywcze, np. certyfikowane kosmetyki i ekodetergenty. Dzięki temu nowy sklep ma być, jak zapewnia sieć, "miejscem przyjaznym dla rodzin, które przeważają wśród okolicznych mieszkańców".

Rekrutacja pracowników do nowego sklepu już się rozpoczęła.

Przypomnijmy, że sieć Carrefour dotychczas nie zdradzała swoich planów związanych z ekspansją szyldu Carrefour Bio. Wygląda jednak na to, że testy pierwszej placówki działającej pod tym logo okazały się na tyle obiecujące, że sieć postanowiła poszerzyć pilotaż o nową lokalizację.

Polecamy również:
Pierwszy Carrefour Bio w Warszawie już działa [GALERIA]
Rusza pierwszy Carrefour Bio w Polsce. To 900. sklep sieci Carrefour w naszym kraju

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nick 10.09.2020

    Fantastycznie!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.