09.10.2020/16:27

Dziesięć miast w zasięgu e-sklepu Carrefour

Francuska sieć stawia kolejny krok w rozwoju kanału e-commerce. Do listy miast, których mieszkańcy mogą korzystać z usług sklepu internetowego carrefour.pl z dowozem do domu właśnie dołączyły Mysłowice i Bytom. 

Carrefour obecny jest na polskim rynku e-grocery od czterech lat. Po otwarciu e-sklepów spożywczych w Warszawie, Krakowie, Olsztynie oraz Katowicach, Sosnowcu, Chorzowie, Czeladzi i Siemianowicach Śląskich, sieć uruchomiła usługę w kolejnych miastach województwa śląskiego, które jak widać jest dla sieci pod tym względem priorytetowe. Obecnie Carrefour dowiezie zakupy ze swojego e-sklepu pod wskazany adres również w Mysłowicach oraz Bytomiu. 

Mieszkańcy w/w miast mogą wybierać spośród ponad 20 tysięcy produktów spożywczych i przemysłowych e-sklepu. Znajdują się wśród nich artykuły ze wszystkich kategorii FMCG, w tym także produkty świeże (w tym: warzywa, owoce i zioła, pieczywo i wyroby cukiernicze, mięso i wędliny oraz nabiał), a także produkty lokalne, ekologiczne oraz z tzw. Zdrowej Półki Carrefour, czyli m.in. bezglutenowe, bez laktozy, dla diabetyków czy light.

E-sklep Carrefour to rozwiązanie dwuplatformowe. Sieć dysponuje tzw. dark store, czyli magazynem spożywczym dedykowanym zakupom internetowym, który znajduje się przy hipermarkecie Carrefour, tworząc z nim integralną całość. W dark store znajduje się część asortymentu e-sklepu. Reszta zamówienia, m.in. produkty świeże i bio, kompletowane są w hipermarkecie przez  oddelegowanych do tego pracowników. Dzięki temu zamówienia przygotowywane są do odbioru szybciej, a jednocześnie produkty, jakie się w nim znajdują są maksymalnie świeże. 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • erazm 09.10.2020

    Carrefour? Ostatni sklep w Polsce, ktory ma jeszcze ok. 10% oferty z przyzwoitej polki. Reszta idzie w "tanio, najtaniej, scierowo, ale tanio, najtaniej". Wszystko delkitatesowe, dobre (wiec drogie) padlo. DLACZEGO?!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także