06.06.2020/16:09

Firmy zarabiają na zakupach z dowozem. Ten segment rynku cechuje lokalność

Zakupy z dowozem zaoferowała firma Shopperman, która działa na terenie Lublina. Jej pracownicy kupują i dostarczają pod drzwi zamówiony towar z dowolnego sklepu - np. supermarketu, dyskontu czy drogerii. 

 

Aby złożyć zamówienie, można wybrać dowolny sklep, supermarket, drogerię, aptekę, restaurację lub inny punkt handlowy w Lublinie. Następnie trzeba wskazać produkty i ich ilość, „shopperman” informuje o możliwym czasie realizacji zamówienia.

W momencie dostarczenia zamówienia klient rozlicza się z „shoppermanem” gotówką lub płatnością bezgotówkową.  Płaci się tylko za usługę, bez dodatkowej marży na produktach – 25 zł do 20 pozycji w zamówieniu, plus 5 zł za każdą rozpoczętą pulę pięciu pozycji w zamówieniu. Z usług firmy Shopperman można skorzystać od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 21:00.

Jak podaje firma, zamówienie zakupów z dostawą można złożyć telefonicznie, przez formularz zamówienia lub za pomocą komunikatora WhatsApp / Messenger. Jaki jest czas oczekiwania? W zależności od natężenia ruchu, zamówienie realizowane jest tego samego dnia, w którym złożono zamówienie lub następnego. Konkretna godzina dostawy uzgadniana jest od razu po złożeniu zamówienia. Możliwa jest również rezerwacja konkretnej daty i godziny dostawy.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.