02.11.2018/08:50

Galerie handlowe rozwijają dodatkowe usługi

Doceniając potencjał carsharingu kolejne galerie handlowe wprowadzają to rozwiązanie z myślą o wygodzie swoich Klientów. Od teraz z aut na minuty można korzystać również przy jednym z obiektów z asortymentem do urządzania wnętrz w Gdańsku – Galerii City Meble.

Współpraca galerii z Traficarem obejmuje usługę wynajmu samochodów osobowych i dostawczych, dzięki czemu klienci mogą wygodnie przewieźć zarówno zakupy na małe metamorfozy, jak i wielkie remonty mieszkania.

W ramach współpracy z Traficarem Galeria City Meble w Gdańsku udostępniła trzy miejsca parkingowe dla pojazdów dostawczych TrafiCargo oraz dwa dla pojazdów osobowych Traficar. Usługa dostępna jest całą dobę, a miejsca ulokowane są na końcu Galerii po prawej stronie parkingu. Dla aut dostawczych miejsca oznaczono logotypem TrafiCargo, a miejsca dla samochodów osobowych logotypem Traficar.

Galeria Wnętrz City Meble w Gdańsku to największa galeria wnętrz w Polsce północnej. Znajduje się tu 80 sklepów i lokali usługowych, oferujących wybór materiałów wykończeniowych oraz produktów wyposażenia wnętrz.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.