25.07.2020/12:10

Grycan uruchamia własny sklep internetowy

Lodziarnie Grycan otworzyły własny sklep internetowy. Skorzystają z niego - przynajmniej na ten moment - wyłącznie klienci z Warszawy.

Przypomnijmy, że w kwietniu marka Grycan zadebiutowała na Allegro. Była to odpowiedź m.in. na zamknięcie przez rząd galerii handlowych w związku z zagrożeniem koronawirusowym. Większość lodziarni Grycan działa właśnie w centrach handlowych, choć w ostatnich latach sieć koncentrowała się coraz mocniej na otwieraniu punktów przy ulicach handlowych.

Sklep Grycana dostępny jest pod aresem sklep.grycan.pl. W ofercie znajdują się lody w pudełkach, torty lodowo-bezowe, ciasta mrożone oraz kawa mielona i ziarnista.

Dostawy zamówień z e-sklepu (minimalna wartość zamówienia 50 zł) realizowane są w godzinach od 10 do 20. Co ciekawe, różne dni tygodnia zarezerwowano dla różnych stołecznych dzielnic. Przykładowo, do mieszkańców Ursynowa zamówienia przywożone są w poniedziałku i czwartki, a dla mieszkańców Białołęki - w środy i soboty.

Transport produktów odbywa się samochodami mroźniami. - Stosujemy wszystkie zalecenia związane z ochroną przeciw koronawirusowi w tym dostawę pod drzwi bez kontaktu osobistego z kupującym - zapewnia firma Lodziarnie Firmowe, do której należy marka Grycan.

Również inni producenci i inne marki lodowe zdecydowały się wejść w nowe kanały dystrybucji w związku z pandemią. Przykładowo, Unilever sprzedaje lody Magnum, Ben&Jerry's czy Breyers we współpracy z platformą Uber Eats, której kurierzy dowożą zamówienia do domów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także