28.07.2018/12:56

Lewiatan otworzył we Włocławku pierwszy sklep w nowym koncepcie [GALERIA]

Sieć sklepów Lewiatan powiększyła się o kolejną placówkę. Tym razem supermarket otwarto przy ul. Pogodnej we Włocławku. Jeszcze nieco ponad miesiąc temu w lokalu funkcjonował sklep sieci Carrefour.

Nowa placówka Lewiatana ma aż 1240 mkw., w tym, 850 mkw. sali sprzedaży. Jak podkreślają przedstawiciele sieci, klienci znajdą tam bogaty wybór aż 8 tysięcy produktów, w tym te pochodzące od lokalnych dostawców. To m.in. owoce, warzywa, mięso i pieczywo. W sumie placówkę zaopatrywać będzie kilkunastu lokalnych producentów.

W ofercie znalazła się też zdrowa żywność i świeże ryby. Ponadto na miejscu prowadzony jest wypiek pieczywa, można także zaopatrzyć się w ciepłe dania gotowe. Supermarket posiada też własną wędzarnię, co umożliwia oferowanie klientom wędlin przygotowanych bezpośrednio w sklepie.

Nowy sklep to także nowa wizualizacja. Tym razem postawiono na sporą ilość elementów drewnianych. Podobny standard będzie teraz wprowadzany we wszystkich nowo otwieranych sklepach sieci.

Sklep jest 26 placówką franczyzową Lewiatana. Prowadzony będzie przez Partner Sp. z o.o. – Jestem przekonany, że oferta naszego supermarketu, a zwłaszcza bogaty wybór produktów świeżych: najwyższej jakości mięs, wędlin, serów, owoców, warzyw i ryb przypadnie do gustu włocławskim klientom – przyznaje Marcin Grabałowski, prezes zarządu Partner Sp. z o.o.

W nowej placówce zatrudnienie znalazło ok. 40 osób. Jest czynna od poniedziałku do soboty od 6 do 21 oraz w handlowe niedziele miedzy od 9 do 19.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.