19.03.2018/16:35

Maxi Zoo otwiera sklep w Gemini Park Tychy

21 marca w Gemini Park Tychy przy ul. Towarowej 2c powstanie pierwszy w tym mieście sklep sieci Maxi Zoo. W każdym ze sklepów Maxi Zoo można znaleźć w ofercie ponad 6 tys. produktów, w tym produkty marek własnych.

Oryginalny koncept wyróżniający Maxi Zoo na tle innych sklepów zoologicznych polega na tym, że sieć nie sprzedaje w swoich sklepach zwierząt. Powierzchnia sklepów to około 450-500 mkw. (więcej niż liczą inne sieci sklepów zoologicznych). Ponadto, sklepy wyposażone są w bary dla psów, wagi dla zwierząt, są przyjazne dla każdego, kto pragnie odwiedzić je w towarzystwie swojego czworonoga.

Obecnie na terenie Polski działa 23 sklepów Maxi Zoo - sześć w Warszawie (Białołęka, Bemowo, Mokotów, Sadyba, Targówek, Włochy), dwa w Poznaniu (Franowo i Winogrady), dwa we Wrocławiu (Bielany i Krzyki), dwa w Krakowie (Futura i Czyżyny) oraz po jednym w  Milanówku, Wołominie, Piasecznie, Sosnowcu, Łodzi, Gdyni, Opolu, Bytomiu, Białymstoku, Swarzędzu i Katowicach.

Maxi Zoo to nowoczesna sieć sklepów należąca do niemieckiej grupy Fressnapf, europejskiego potentata w branży, z obrotami na poziomie 1,85 mld EUR rocznie. Obecnie Fressnapf posiada sklepy w dwunastu krajach europejskich, z czego rynek polski, obok francuskiego i niemieckiego, jest priorytetem pod względem ekspansji dla firmy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.