14.11.2018/12:40

MLEKOVITA najlepsza na XXVII Targach Mleczarskich Mleko-Expo

MLEKOVITA co roku zdobywa najwyższe laury odbywających się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Targów Mleczarskich Mleko-Expo. W XXVII edycji wydarzenia triumfowała w najważniejszych kategoriach, m.in. w zestawieniu Najlepszych i Największych Spółdzielni Mleczarskich oraz za wyniki w eksporcie w rankingu Związku Pracodawców Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich. MLEKOVITA w obu od lat nieprzerwanie zajmuje pierwsze miejsca.

Targi Mleczarskie Mleko-Expo to jedna z ważniejszych imprez w branży mleczarskiej w Polce. Organizowana jest przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W 2018 roku odbywa się w dniach 14-16 listopada. Podczas tego wydarzenia spółdzielnie mleczarskie i firmy współpracujące z branżą mleczarską prezentują swoje produkty, jednocześnie promując najlepsze wyroby mleczne i ich producentów. MLEKOVITA regularnie uczestniczy w tych targach, wspierając w ten sposób profesjonalny wizerunek marki, a jednocześnie zyskując okazję do bezpośrednich spotkań z partnerami handlowymi. 

Uroczystość otwarcia Targów Mleczarskich Mleko-Expo co roku połączona jest z ogłoszeniem wyników najważniejszych dla rynku mleczarskiego rankingów, przez co stanowi jeden z najistotniejszych momentów całego trzydniowego wydarzenia. MLEKOVITA okazała się najlepsza we wszystkich najważniejszych zestawieniach, tym samym odbierając:

- statuetkę Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za zajęcie 1. miejsca w rankingu Największych i Najlepszych Spółdzielni Mleczarskich w 2017 roku, wyłonionych z rankingu opracowywanego przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny;
- Puchar Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa dla Laureata Rankingu Największych Spółdzielczych Eksporterów Produktów Mleczarskich w 2017 r.;
- Nagrodę Specjalną Związku Pracodawców Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich za zajęcie 1. miejsca za wyniki eksportu w 2017 roku.

Wszystkie nagrody są znakomitym potwierdzeniem pozycji firmy MLEKOVITA nie tylko w branży mleczarskiej, ale i w całej polskiej gospodarce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.