31.12.2018/00:00

Pierwszy lokal Pizza Hut Express w Krakowie

31 grudnia 2018 roku w  zabytkowej kamienicy, przy ul. Lubicz 4 w Krakowie ruszyła pierwsza w tym mieście restauracja Pizza Hut Express.

Lokal jest klimatyzowany i urządzony w nowoczesnym stylu. Podobnie jak w innych restauracjach tej sieci jest tu oferowany duży wybór pizzy z pieca, przygotowywanej na miejscu ze świeżych składników.

Goście mogą śledzić proces przygotowania zamówienia, od skomponowania pizzy do jej wypieku. W menu Pizza Hut Express w Krakowie  znajdują się najpopularniejsze smaki Pizza Hut, takie jak: pizza Margherita, Pepperoni, Hawajska, Farmerska, Prosciutto e Rucola.

Pizza Hut to jedna z największych sieci restauracyjnych na świecie. W Polsce siecią zarządza holding AmRest, który od 1993 roku rozwinął sieć do liczby ponad 100 lokali.

W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości, a od 2017 roku AmRest rozwija nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji.

AmRest mocno inwestuje również w kanał dostaw w ramach marki, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery – restauracje oferujące dostawy w ok. 30 minut.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.