05.05.2020/09:42

Przyłbice ochronne FaceCover

Firma Raster działa na rynku artykułów reklamowych już od 28 lat. Zaufały nam firmy z ponad 50 krajów. Jednym z wielu naszych produktów są wysokiej jakości przyłbice ochronne FaceCover.

Przyłbica ochronna to środek ochrony osobistej, znajdujący zastosowanie zarówno w placówkach medycznych, jak również w wielu innych branżach, w których występuje częsty kontakt z drugim człowiekiem. Stosuje się ją, aby przy zetknięciu z osobami potencjalnie chorymi zminimalizować ryzyko zarażenia drogą kropelkową.

Dokładnie przemyślana i lekka konstrukcja naszych przyłbic, pozwala na komfortowe używanie ich nawet przez wiele godzin dziennie, a przyłbica dzięki paskowi regulującemu idealnie dopasowuje się do kształtu głowy. Przyłbice ochronne FaceCover produkowane są w rozmiarze uniwersalnym, a ergonomiczna i wytrzymała konstrukcja zabezpiecza całą twarz, chroniąc przed działaniem czynników zewnętrznych oraz zmniejsza ryzyko zakażenia drogą kropelkową.

Konstrukcja naszych przyłbic umożliwia również wykonanie pełnokolorowego nadruku informacyjnego lub reklamowego. Są doskonałym produktem do ochrony osobistej pracowników, jak również do przeprowadzania społecznych kampanii wizerunkowych wspierających zwalczanie epidemii.

W swojej ofercie posiadamy obecnie dwa modele przyłbic różniące się od siebie sposobem montowania osłony:

- wersja z zatrzaskami, pozwala na łatwe odpięcie części ochronnej oraz jej czyszczenie za pomocą środków dezynfekujących

- wersja z możliwością swobodnego odchylania do góry osłony w trakcie jej użytkowania.

Przyłbice FaceCover:

•   wykonane z tworzywa zapewniającego dużą wytrzymałość i odpowiednią sztywność

•   płynna regulacja pozwala na dokładne dopasowanie do obwodu głowy

•   niska waga zapewnia komfort nawet przy długotrwałym użytkowaniu

•   szerokie pole widzenia nie ogranicza ruchów głowy na boki

•   konstrukcja pozwala na pracę w okularach

•   nadaje się do mycia za pomocą detergentów i środków dezynfekujących

•   możliwość pełnokolorowego nadruku na pasku mocującym

•   przyłbice dostarczamy spakowane w folię wraz z prostą instrukcją montażu.

Przyłbice FaceCover mają pozytywną opinię Centralnego Instytutu Ochrony Pracy. Jako krajowy producent zapewniamy atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji.

Więcej informacji:

facecover@raster.com.pl

www.facecover.pro

www.raster.eu

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.