31.03.2020/14:29

Rząd tłumaczy szczegóły nowych ograniczeń dla sklepów. Zobacz wskazówki

W oczekiwaniu na publikację nowego rozporządzenia ministra zdrowia (zwykle ma ona miejsce późnym wieczorem) zawierającego kolejne ograniczenia dla sklepów, o których poinformował Mateusz Morawiecki, detaliści muszą się posiłkować tłumaczeniami ze stron rządowych - które jednak nie mają mocy prawnej.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Maxymi 31.03.2020

  Kto ma zapewnić rękawice jednorazowe przed wejściem do sklepu? Właściciel sklepu? Czy klient ma mieć własne?

 • kowal swojego losu 31.03.2020

  Szpitale nie mają to niby my mamy mieć ,ja bym zamknął wszystko na dwa tyg. i po problemie

 • grzesiek 31.03.2020

  Drobny Sklepikarzu,
  nie wymagaj czegoś takiego jak inteligencja, myślenie i zdrowy rozsądek od najbardziej zbędnej grupy społecznej jaką byli, są i będą politycy (wszelakiej opcji).
  Powyższe kretynizmy w sposób dobitny pokazują jak te ameby intelektualne, utrzymywane z naszych podatków, są oderwane od rzeczywistości i realnego życia zwykłych ludzi, sponsorujących miesiąc w miesiąc PIT-em, CIT-em i haraczem na ZUS, tego styropianowego cyrku o nazwie III RP (najjaśniejsza, dodajmy)

 • DrobnySklepikarz 31.03.2020

  Prowadzę sklep. Skąd zdobyć płyny do dezynfekcji? czy rękawiczki jednorazowe. Gdzie obiecany płyn na Orlenach? Na allegro ceny kosmiczne !!. Jak nie bedę miał jednorazowych rękawiczek to mam sklep zamknąć ???
  Jak to jest z seniorami? Mam z dowodu sprawdzać czy ma powyżej 65 lat? jak będzie miał 63 albo dowodu nie pokaże mam go wyprosić ze sklepu między godziną 10 a 12???

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.