14.03.2020/11:28

Sieć Agata nie otworzyła sklepów w sobotę

W dniu 14 marca 2020 r. wszystkie salony Agata pozostaną zamknięte – poinformowała spółka.

Firma podała też, że wszyscy klienci, którzy oczekują na odbiór swoich opłaconych lub zaliczkowanych zamówień, o możliwości odbioru towarów będą informowani w najbliższym czasie.

„Zapraszamy Państwa do dokonywania zakupów w naszym sklepie internetowym. Na bieżąco monitorujemy dalszy rozwój tej trudnej sytuacji i najszybciej, jak to możliwe, będziemy Państwa informować o kolejnych podejmowanych przez nas krokach” – dodano w komunikacie.

Agata sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce. W sieci działa 29 wielkopowierzchniowych salonów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.