28.09.2016/16:28

Sieć Netto otwiera 360. sklep w Polsce!

29 września, przy ulicy Chmurnej 1 sieć sklepów Netto otworzy swój dziewiętnasty sklep w Szczecinie i 360 w Polsce.

- Szczecin to ważne miejsce dla Netto – mówi Mariola Skolimowska, PRCommunications Manager Netto. – Jesteśmy tu od 21 lat, bo właśnie od stolicy Pomorza Zachodniego rozpoczęliśmy swój rozwój. Centrala naszej firmy leży między Stargardem a Szczecinem. Klienci doskonale znają markę Netto, nie tylko od strony handlowej.

W ofercie sklepu przy Chmurnej znajdzie się aż 200 nowych produktów tygodniowo, oferowanych w strefie „Jarmark Netto”. Duńska sieć stale poszerza także swoją ofertę produktów zdrowotnych w ramach funkcjonującej w sklepach „Półki Zdrowia”.

Wszyscy klienci szczecińskiego sklepu mogą skorzystać z oferty lokalnych stoisk - piekarni Asprod oraz Agrofirmy, która zajmuje się sprzedażą wędlin oraz mięsa.

Nowe Netto w liczbach:
  • 19 sklep Netto w Szczecinie
  • 57 miejsc parkingowych czeka na zmotoryzowanych klientów
  •  700 m kw powierzchni sprzedażowej
  •  12 wykwalifikowanych pracowników
  •  200 nowych produktów tygodniowo
  •  2 stoiska lokalnych przedsiębiorców

Netto, to wywodząca się z Danii sieć handlowa, która w ciągu 21 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma 360 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Sieć jest dobrze znana w południowej, zachodniej, północnej i środkowej Polsce.

Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje ok. 95 procent produktów oferowanych przez polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii, Szwecji, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.