12.08.2016/10:53

SuperDrob chce otworzyć 100 sklepów

Wojciech Górka, dyrektor ds. rozwoju sieci SuperDrob zapowiada na łamach Rzeczpospolitej, że jego firma ma w planach uruchomienie ok. 100 sklepów firmowych w ciągu kilku lat.

W tym roku SuperDrob otworzył cztery placówki i ma ich w sumie dziewięć. Jak podkreśla w Rzeczpospolitej Wojciech Górka, zaletą własnych sklepów jest, oprócz promocji marki, niezależność od pośredników i sieci handlowych.

Przypomnijmy, że SuperDrob inwestuje też w rozwój produkcji. W połowie roku wystartowała budowa kompleksu przetwórczego w Koluszkach, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Spółka przeznaczyła na tę inwestycję ponad 140 mln zł.

JEŚLI INFORMACJA JEST INTERESUJĄCA SUBSKRYBUJ CODZIENNY, DARMOWY NEWSLETTER PORTALU WIADOMOSCIHANDLOWE.PL. ŻEBY OTRZYMYWAĆ ZESTAW NAJŚWIEŻSZYCH WIADOMOŚCI I RAPORTÓW NA SWOJĄ SKRZYNKĘ POCZTOWĄ. WYSTARCZY KLIKNĄĆ NA LINK I WPISAĆ SWÓJ ADRES E-MAIL.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • patrykr 23.09.2016

    Ładnie, nowocześnie wyglądają. Gratulacje.

    Patryk R
    copywriter
    projekty nazewnicze

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.