02.05.2021/10:41

Youtuber Kacper Linczewski przegrał proces o zniesławienie z firmą sprzedającą kosmetyki. Zapowiada apelację

Kacper "Shaitan" Linczewski, youtuber prowadzący kanał "Okiem Kosmetologa", przegrał proces z firmą sprzedającą azjatyckie kosmetyki Skin79. Za zniesławienie firmy został wskazany na karę ograniczenia wolności - donosi Money.pl, podkreślając, że wyrok jest nieprawomocny, a Linczewski zapowiedział apelację.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Specjalną cenę promocyjną do dnia startu Retail & FMCG Congress;
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
Dodaj komentarz

8 komentarzy

 • Nick 09.05.2021

  @Monika Otóż to. Tak samo było z Sokołowem jak pewien jutuber trafił do sądu za krytykę ich wyrobów (popartą bardzo przekonującą wizualizacją i testem praktycznym). Od tamtej pory nie tykam, konsekwentnie, niczego co ta firma produkuje. Mija już z 10 lat, a ja zdania nie zmieniam. I z tego co wiem wiele osób tak samo do tego podeszło, a firmę określają od tamtej pory jako Sądołów. Presja ma sens.

 • Marysia 08.05.2021

  Skazania przez sąd osób niewinnych to niestety częsta sprawa.

 • Ania 08.05.2021

  Skazania przez sąd osób niewinnych to niestety częsta sprawa.

 • Monika 07.05.2021

  Zakupowiczu, pięknie napisane. Ja z pewnością końcem mojego patyczka, którym sięgam do kremow nie tkne tej marki. Gdyby nie zrobili tej zadymy,za jakiś czas zapomnialabym o wszystkim. A tak przez "genialny" pr choćby wszystko poprawili, nigdy!!! Uczcie się od Ziai, ona nie robiła przedstawień, tylko ktoś mądry zdecydował, że trzeba poprawić składy

 • paaaapa 04.05.2021

  Nie pierwszy i nie ostatni wyrok tego pana. Ciekawe ile z nich wyjdzie na jaw :)

 • Sprawiedliwy 04.05.2021

  Moim zdaniem K.L. powinien odpowiedzieć za swoje słowa. Dodatkowo sam gnębi innych twórców ( ma multum fikcyjnych kont ). Ponadto sąd powinien zweryfikować jego wykształcenie związane z kosmetologią ( jest ono bardzo wątpliwe). Jeszcze powinien zbadać go psychiatra.

 • HK 04.05.2021

  Istnieje coś takiego jak "odpowiedzialność za słowo". Jak mama nie nauczyła, że trzeba pomyśleć zanim coś się powie, to się potem ponosi konsekwencje. Takich znawców jak pan "skin" jest w hektar, coś skończyli, coś przeczytali, na wszystkim się znają i zajmują się głównie krytyką, bo za mówienie dobrze życzą sobie słonych pieniędzy.

 • zakupowicz 02.05.2021

  Jeszcze żadna firma nie wygrała z ludźmi, próbując zamykać im gęby za pomocą sądu.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także