REKLAMAHELIO - MASY - BANER GŁÓWNY (23-29.03.2020)
W 2013 roku ma być uruchomione łącznie do ośmiu nowych placówek Delikatesy Alma, głównie w aglomeracji warszawskiej, Trójmieście i Krakowie.
REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 2 (16.03 - 16.04.2020)

Nakłady inwestycyjne nie przekroczą 25 mln zł, a sfinansowanie tych inwestycji nastąpi w oparciu o środki własne oraz kapitał dłużny – donosi PAP. Dwa sklepy rozpoczęły już działalność (w marcu br.). Spółka podała też, że Krakowski Kredens planuje otworzyć w tym roku do 10 nowych sklepów, a nakłady inwestycyjne na ten cel powinny wynieść około 3,6 mln zł. W zeszłym roku zostały otwarte dwie Almy (w Krakowie i Gdyni), a Krakowski Kredens powiększył się o pięć nowych sklepów (w Łodzi, Kielcach, Żyrardowie, Łomiankach i Bielsku-Białej) oraz zamienił dwa stoiska na sklepy w centrach handlowych w Bielsku-Białej i Warszawie.
W 2012 roku przychody grupy Alma Market wzrosły do 1,53 mld zł z 1,42 mld zł rok wcześniej. Zysk operacyjny z działalności kontynuowanej wzrósł z 24,4 mln zł do 32,2 mln zł.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMARetail FMCG Congress - Half Page - marzec-kwiecień 2020
do góry strony