REKLAMAKORAL - Lodowa Finezja - Baner Główny (czerwiec-lipiec 2018)

(Carrefour Polska)

Już za trzy dni (4 października) w hipermarketach Carrefour już po raz kolejny startuje promocja „Szalona 5”, obejmująca zwrot wydatków na jedne z pięciu zakupów oraz loterię z nagrodami. Akcję, która będzie trwała do końca października będzie wspierała intensywna kampania reklamowa.

REKLAMADANONE - Danonki - Belka w artykułach (lipiec 2018r.)

Przypomnijmy, że w edycjach z lat poprzednich w ramach promocji „Szalona 5” każdy klient sieci Carrefour mógł rejestrować zrobione tam zakupy na specjalnej karcie lojalnościowej. Po zrobieniu pięciu zakupów otrzyma e-bon o wartości najtańszego z tych koszyków zakupowych (bez uwzględnienia m.in. kosztów papierosów, paliwa czy kart pre-paid i doładowań). Maksymalnie może to być 500 zł.

Akcjom z lat poprzednich towarzyszyła loteria, w której paragony fiskalne ze zrobionych zakupów można było rejestrować na stronie dedykowanej konkursowi.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 24

 • 18
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 4
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony