REKLAMAKORAL - Lodowa Finezja - Baner Główny (czerwiec-lipiec 2018)

(mat. prasowe)

Warszawskie Centrum Handlowe Blue City, we współpracy z nowym najemcą, firmą 4Mobility, wprowadza nowe udogodnienie dla swoich klientów – usługę car sharing. Dla klientów centrum usługa będzie oznaczać wygodniejsze zakupy. Skorzysta też Warszawa – tego typu usługi przyczyniają się do zmniejszenia korków oraz emisji spalin.

REKLAMABinaria (eMIXIT) - Belka w artykułach_v.1

Na czym polega to rozwiązanie? Teraz po zakończeniu pobytu w Blue City można wypożyczyć auto na minuty i dojechać w dowolnie wybrane miejsce w mieście. Dodatkową zaletą korzystania z tej formuły jest darmowy postój w Strefie Płatnego Parkowania. Dzięki temu możliwe jest przemieszczanie się po stolicy bez ponoszenia dodatkowych kosztów za przejazdy taksówkami i uciążliwego czekania na komunikację miejską.

Car sharing jest jednym z przyszłościowych rozwiązań w zakresie transportu miejskiego. Współdzielenie przejazdów pozwala zminimalizować negatywny wpływ spalin na środowisko. Według ekspertów jedno auto używane w tej formule pozwala zastąpić dwanaście samochodów prywatnych. Rozwiązanie to idealnie wpasowuje się zatem w filozofię Centrum, nagrodzonego za proekologiczność certyfikatem BREEAM In-Use.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony