REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)

Rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa ds. sprzedaży w firmie Hortex złożył Krzysztof Stojanowski - wynika z informacji, do których dotarł portal wiadomoscihandlowe.pl.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

(fot. materiały prasowe)

Doniesienia redakcji potwierdziła Beata Łosiak, PR Manager Grupy Hortex. - Krzysztof Stojanowski złożył rezygnację ze stanowiska wiceprezesa ds. sprzedaży w spółkach Grupy Hortex z przyczyn osobistych - poinformowała w oświadczeniu.

Krzysztof Stojanowski będzie pełnił swoją funkcję do 10 sierpnia br.

Na stanowisku zasiadał od 2012 roku. Wcześniej Krzysztof Stojanowski pracował m.in. w Mars Poland, z którą to firmą był związany przez 15 lat.

Przypomnijmy, jak informowaliśmy pod koniec marca, ze stanowiskiem wiceprezesa spółki Hortex Holding pożegnał się wówczas Dariusz Paprot. Według ówczesnych informacji Wiadomości Handlowych, miał to być nie koniec roszad personalnych.

W styczniu br. sfinalizowana została transakcja polegająca na przejęciu Horteksu od Argan Capital przez fundusz Mid Europa Partners – obecnego współwłaściciela Allegro i byłego właściciela sieci Żabka. Nowy właściciel niezwłocznie przystąpił do restrukturyzacji.

Hortex Holding to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkują mrożonych warzyw i owoców oraz soków i napojów. Powstało w 1958 roku jako Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego "Hortex" działające w ramach Centrali Spółdzielni Ogrodniczych (CSO). W latach 70. XX wieku była jednym z głównych dostawców wyrobów rolno-spożywczych w Polsce, a w latach 80. XX wieku producentem koncentratu soku jabłkowego.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony