REKLAMAMLEKOVITA - Baner główny (kwiecień 2018)
Mercedesy rozpoczęły służbę w Kolporterze

Mercedesy rozpoczęły służbę w Kolporterze (fot. Kolporter)

Oddział Logistyki Centralnej Kolportera wymienił na początku kwietnia dziewięć ciągników siodłowych na Mercedesy Actrosy.

REKLAMARTA - belka w artykułach - kwiecień 2018

– Dotychczasowe pojazdy służyły nam przez ponad 5 lat, każdy z nich przejechał przeszło 1,1 miliona kilometrów, więc nadszedł czas na wymianę – mówi Mirosław Fiuk, dyrektor oddziału LC, mieszczącego się w Mościskach k. Warszawy. – Przez parę miesięcy testowaliśmy różne marki, ostatecznie decydując się na sprawdzone Actrosy. Nowe pojazdy zapewniają jeszcze większy komfort jazdy dla kierowców, najniższe koszty utrzymania, eksploatacji oraz jedną z najwyższych niezawodności, co jest kluczowe przy realizacji dostaw prasy.

W tej chwili flota oddziału Logistyki Centralnej liczy 12 ciągników – trzy nie zostały na razie wymienione, ponieważ były zakupione później i nie mają jeszcze dużego przebiegu. Pojazdy ciężarowe służą Kolporterowi nie tylko do przewożenia prasy, ale również do świadczenia usług zewnętrznych – transportu towarów pozaprasowych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony
"