REKLAMANaturio - baner główny - lipiec 2019

(fot. mat. prasowe)

W 2018 roku sieć Leroy Merlin w Polsce powiększyła się o trzy nowe sklepy – w Tarnowie, Olsztynie i Sieradzu, tworząc 600 nowych miejsc pracy. Firma zatrudnia obecnie ponad 10 000 pracowników w 62 sklepach i centrali, mieszczącej się w Warszawie.

REKLAMAKAiN - Belka w artykułach (lipiec PROMO)

Jak wynika z podsumowania firmy, oprócz nowych otwarć Leroy Merlin przygotował inwestycję w obsługę logistyczną. W II połowie minionego roku wystartowała pierwsza część magazynu centralnego w Piątku, który będzie największym magazynem w Polsce, posiadając docelowo 120 000 mkw. powierzchni.  

Oprócz projektów inwestycyjnych, Leroy Merlin przygotował kampanie rekrutacyjne i reklamowe. Razem z Fundacją Rozwoju Talentów i Microsoft zorganizowano w centrali w Warszawie wydarzenie „Excel Day” dla studentów uczelni wyższych, podnosząc ich umiejętności w zakresie wykorzystania tego narzędzia w celach analitycznych, bazując na praktycznych przykładach biznesowych z firmy.

W ramach Fundacji Leroy Merlin 195 wolontariuszy-pracowników wyremontowało 24 obiekty użyteczności publicznej na potrzeby lokalnych społeczności m.in. w domach dziecka, domach samotnej matki, domach pomocy społecznej, szkołach i przedszkolach.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony