REKLAMAJACOBS - Nowość - Baner Główny (Kwiecień 2018)
Sklep sieci Lidl w Poznaniu

Sklep sieci Lidl w Poznaniu (materiały prasowe)

Lidl otworzy wkrótce nowy sklep w Warszawie, tym razem przy ul. Radzymińska 117. To już trzecia placówka niemieckiego operatora, która ruszy w stolicy w ostatnich miesiącach.

REKLAMAKONGRES RYNKU FMCG 2018 - Belka w artykułach

Przypomnijmy, że w marcu br. Lidl otworzył sklep przy ul. Wołoskiej 16 (w biurowym sercu Warszawy), a pod koniec 2016 r. ruszyła placówka na obrzeżach stolicy przy ul. Trakt Lubelski 367.

Lidl systematycznie buduje coraz mocniejszą pozycję na rynku aglomeracji warszawskiej, czyli rynku liczącym ponad 2-2,5 mln potencjalnych klientów, którzy dysponują większymi pieniędzmi, niż mieszkańcy w innych regionach kraju. W samej Warszawie operator ma prawie 30 placówek handlowych, w odległości 25 km od centrum miasta funkcjonuje ich 40, a w odległości 40 km od centrum stolicy operator ma ok. 45 sklepów.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. W chwili obecnej posiada ponad 620 sklepów na terenie kraju i zatrudnia 15 000 pracowników.

Kliknij i przeczytaj także:

Lidl planuje potężną inwestycję w Warszawie. Sieć oblega stolicę i chce podbić Ścianę Wschodnią

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 6
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony
"