REKLAMARC Foods - baner główny - grudzień 2018

(materiały własne)

8 listopada został otwarty największy w Polsce market ekologiczny - Organic - połączony z ekologicznym Bistro. Market sieci Organic Farma Zdrowia działa w centrum Warszawy, w Al. Jana Pawła II nr 22, róg ulicy Grzybowskiej - na parterze wieżowca Q22. Na blisko 500 metrach powierzchni, przez siedem dni w tygodniu, oferowanych jest kilka tysięcy ekologicznych produktów od ponad stu polskich producentów i od najlepszych, europejskich producentów znanych w branży ekologicznej marek.

REKLAMAMAURENT (EVEROAD) - belka w artykułach - I etap - (10-25.12.2018)

Nowo otwarty market to przełom na ryku żywności ekologicznej w Polsce pod względem wielkości sklepu, skali oferty towarów zebranych w jednym miejscu, jak również jakości szczegółowo dobranych produktów.

Market Organic w budynku Q22 działa siedem dni w tygodniu. Każdego dnia do dyspozycji Klientów dostępny jest fachowy personel służący poradą dietetyczną odnośnie wyboru produktów. Dla wygody i szybkości obsługi klientów, w markecie zamontowane są również nowoczesne kasy bezobsługowe.  Dostępny jest dla nich także podziemny parking.

Szczególne miejsce w ofercie marketu Organic zajmują produkty świeże. Są to zatem organiczne owoce i warzywa, jajka, nabiał, sery, pieczywo, mięso i wędliny - wszystko w najwyższej jakości i w największym wyborze, dostarczane codziennie prosto od producentów. Produkty świeże uzupełnione są potężną ofertą przetworów, produktów mącznych, oferty śniadaniowej, miodów, przypraw, herbat, kaw, słodyczy, napojów oraz wkrótce szerokiej oferty win (będą dostępne po uzyskaniu stosownych zezwoleń). Dla najmłodszych również przygotowano specjalny dział z kaszkami, mlekami, daniami gotowymi a nawet zabawkami.

Dla osób z alergiami żywieniowymi oferujemy pełną, dostępną paletę produktów bezglutenowych, bez laktozy, bezcukrowych, wegetariańskich i wegańskich. Część produktów pochodzi z upraw i produkcji Fair Trade (Sprawiedliwego Handlu). W markecie znajduje się też największy w Polsce dział kosmetyków, środków higieny osobistej i domowej.

Na miejscu wypiekane jest również świeże ekologiczne pieczywo.  Znajduje się tu także pierwsze w Polsce, w pełni ekologiczne Bistro z ofertą ekologicznych dań - głównie unikatowych, zdrowych Misek „Happy Bowls”. Ich głównymi składnikami są kasze, warzywa, owoce, mięso i inne dodatki (lub Miski  wegetariańskie), w tym własne sosy.  Ponadto Bistro oferuje wyborne kanapki, naleśniki, burgery mięsne i wegetariańskie, soki wyciskane na miejscu, koktajle warzywne, warzywno-owocowe lub z dodatkami np. collagenu, jogurty proteinowe, oczyszczające itp. i oczywiście cała gama ekologicznych kaw, herbat i ziół. 100 proc. składników naszych dań i napojów jest organiczna!  Jest to więc pierwszy taki punkt gastronomiczny na mapie Polski.

- Uruchomienie pierwszego marketu ekologicznego tej skali i jakości to przełom dla naszego rynku ekologicznego. Polacy domagają się coraz szerszej certyfikowanej ekologicznej oferty produktowej, tak jak mieszkańcy Włoch czy Niemiec. Widzą pozytywny wpływ takiej żywności na funkcjonowanie człowieka i środowiska naturalnego.  Będziemy więc otwierać kolejne duże markety w kolejnych miastach, następny już pod koniec lata 2018 roku, w Konstancinie – mówi Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony