REKLAMAMLEKOVITA - Baner Główny - WIELKANOC (kwiecień 2019)

(fot. materiał partnera)

Sklepy Gama - Tradycyjnie Dobry Wybór to wizytówka partnerów PSD, którą 7 lat temu PSD wraz ze spółdzielniami wprowadziło na rynek. Standardy i wizualizacja Gamy nadają sklepom nowoczesny wizerunek. Kolorystyka i logo budzi pozytywne odczucia, kojarzące się z harmonią i obfitością. Przygotowany profesjonalnie personel realizuje wysokie standardy obsługi klienta. Opracowane przez PSD ustawienie towaru w sklepie służy wygodzie dokonywania zakupów przez klienta, a dogodne godziny otwarcia sklepu Gama dostosowane są do lokalizacji. Obecnie pod tym szyldem działa 320 sklepów na terenie całej Polski.

Właścicielami sklepów dzisiaj są nie tylko spółdzielnie Społem i spółki pospółdzielcze, ale też Gminne spółdzielnie oraz prywatni przedsiębiorcy. Całe PSD od 3 lat notuje wysokie wzrosty sprzedaży LFL, a sklepy Gama jeszcze wyższe i za 6 miesięcy tego roku jest to 5,63%. Na takie wzrosty wpływ ma szereg działań prowadzonych w ramach sieci. Mamy 5 programów marketingowych w ciągu roku skierowanych do konsumentów, blisko 2 lata temu wprowadziliśmy markę własną Gama, która przy ofercie 55 produktów ma obecnie ponad 1% udziału w całkowitej sprzedaży.

Co miesiąc dla personelu sklepów Gama organizowane są 2 konkursy - Aktywna sprzedaż i Konkurs stoisk, gdzie nagrodami za najlepsze wyniki są karty przedpłacone, które przekazujemy personelowi i działom handlowym Partnerów.

W czerwcu każdego roku obchodzimy Urodziny sklepów Gama z organizowanymi piknikami dla klientów, tortami i konkursami.

Sieć korzysta ze 230 umów z  producentami i dostawcami, które owocują korzystnymi warunkami zakupu towarów i wysokimi wpływami bonusów po czasie rozliczanymi transparentnie z pełną wiedzą właścicieli sklepów.

Sklepy Gama korzystają z pełnej opieki operacyjnej w ramach PSD, która wpływa na podniesienie jakości i pracę w standardach. PSD ponosi wspólną odpowiedzialność z uczestnikami za wykonanie planu sprzedaży sklepów. Na otwarcie sklepu rusza program lojalnościowy dla klientów. W przypadku pojawienia się konkurencji w pobliżu lokalizacji jest specjalny program RSG - Restart Sklepu Gama.

Koszty wizualizacji sklepu zgodne ze standardami ponosi PSD.

PSD dba o wizerunek i reklamę sieci Gama poprzez kampanie reklamowe w TV, radio internetowym, mobilne, na billboardach i plakatach. Organizowane są również akcje z misiem Gamusiem w przedszkolach i co rok w maju z Fundacją DKMS pozyskiwania nowych dawców szpiku kostnego.

W sieci Gama od początku stawiamy na dobrze przygotowanych, profesjonalnych kierowników, dla których 2 razy do roku organizujemy wyjazdowe 2-dniowe szkolenia warsztatowe jako Rozwój kompetencji menadżerskich kierowników sklepów Gama. Ponadto szkolimy personel z obsługi klienta, redukcji strat, aktywnej sprzedaży i innych tematów.

Sieć Gama to sklepy, które często w swoich lokalizacjach funkcjonują od kilkudziesięciu lat i doskonale są znane lokalnej społeczności. Przeszły przeobrażenia, zmieniły wizerunek, dostosowały się do konkurencyjnego rynku. Zaspakajają potrzeby wymagających konsumentów i  zapewniły ofertę oraz usługi młodym pokoleniom klientów. Podkreślają również jakość oferty na plakatach reklamujących własne wyroby piekarnicze, ciasta, owoce i warzywa oraz tradycyjne wędliny i świeże mięso.  

Partner merytoryczny: Partnerski Serwis Detaliczny S.A.

Poleć innym

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Wpisz swój nick 1 7 miesięcy temuocena: 60% 

    Tak, tak, na pewno, PSD to bardzo nowoczesna organizacja... Szczególnie w białostockim biurze, w Choroszczy, z meblami z poprzedniej epoki i paniami rozliczającymi kontrakty z producentami, w bluzach z polaru palącymi papierosy przed wejściem i śmierdzącymi nimi później przez całe spotkanie. A samo spotkanie przy rogu biurka, także świadczy o nowoczesności tej organizacji... No chyba, że od roku kiedy opisane powyżej się działo, coś się zmieniło, ale śmiem wątpić.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony